haydenbarstow123
haydenbarstow123
04-02-2021
English
contestada
Ill mark brainliest please help !!
Respuesta :
Аноним
Аноним
04-02-2021
Answer:
y=2/3+2
Explanation:
Hope this helps! <3
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 11+ )
Otras preguntas
Peaches are being sold for $2 per pound. If x represent the number of pounds of peaches bought and y represent the total cost of peaches, which best describes t
ill decides to move her fish from a 20 gallon aquarium to a 50 gallon aquarium. She added 3 tablespoons of salt to her old aquarium. If she wishes to maintain
jen wants to tile the floor of her kitchen. The floor is rectangular and measures 12 feet by 8 feet. if it costs $2.50 per square foot for the materials, what i
Select all that apply: Identify achievements of the Song Dynasty: 1- porcelain,2- weaponry,3- agriculture,4- roads,5- block printing
How do you measure the resolution of an image?
Two respiratory disorders associated with respiratory system
I WILL MAKE YOU THE BRAINLIEST EASY QUESTION
To buy a car, Devin puts in a down payment of $2000 and pays $300 per month in installments. Write an equation describing this problem in slope-intercept form.
Sarah got a new credit card and has already charged $100 on it. But, she is paying her minimum payments, $20, on time before the end of her grace period. She ha
Based on your knowledge of Juliet why does she become inpatient while waiting for the nurse in this scene