Dinololz
Dinololz
01-02-2018
Mathematics
contestada
HELP PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Respuesta :
justnth
justnth
01-02-2018
16 --- 4
20 --- 5
28 ---7
Answer Link
DreamyboatSC
DreamyboatSC
01-02-2018
8:2
16
:4
20:
5
28
:7
Hope this helps,
♥
A.W.E.
S.W.A.N.
♥
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
louie made $400 in the school fundraiser. he sold $125 worth of chocolate bars and he sold 50 rolls of gift wrap at a certain amount per roll. how much did each
Find the value of 0.34 × 9. A. 3.21 B. 3.06 C. 306.0 D. 32.1
Where does a euglena lives?
The system protects internal organs from harmful bacteria, sunlight, and injury.
why did conflict on the American frontier increase tensions between the us and Britain
Solve this inequality: 3p – 16 < 20. A. p < 1/3 B. p < 11/3 C. p < 12 D. p < –12
James bought 5 boxes of cookies and 2 cakes at the store for his party. The cakes cost $4 each and his total bill was $28.50, how much was each box of cookies?
In your literary analysis, you should write using a. first person voice and present tense verbs. b. third person voice and past tense verbs. c. first person
Which expression could be used to determine the cost of a $50 video game after a 20 percent discount?
Why are there more lines in the sun's spectrum than in the hydrogen spectrum?