rooosey
rooosey
03-03-2018
Mathematics
contestada
Will give brainliest answer if correct
Respuesta :
kylamchavez
kylamchavez
03-03-2018
c is the answer!!!!!!!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 93+ )
Otras preguntas
i need homophones for softball terms?! ASAP
A jacket, originally priced at $30, were marked down by 60%, then marked down by an additional 30%. What was the percentage of the total markdown?
Erika bought 3 1/2 yards of fabric if she uses 2/3 of fabric to make a curtain how much will she have left
The Romans conquered the remaining Latins, but not before conquering the Greeks.true or false
What is the value of X ?
How did collectives in the Soviet Union avoid the competition that drives a free market economy?
A 3-pound bag of apples costs $5.25. What is the unit price of a pound of apples?
the line " sweet moon, I thank thee for thy sunny beams" is an example of Comic action, Exaggeration, wordplay , misstatement.
What language milestone is typically achieved between ages three and four? A. Pointing to pictures B. Imitation of sounds C. Four-word-sentences D. writing lett
Which raids searched suspected communists houses without search warrants